Rodzaje biustonoszy

Na rynku nie brakuje przeróżnych fasonów biustonoszy. Znajdziemy je pod nazwami semi-cup, semi-soft, push-up, braletka, balkonetka, biusztonosz miękki, biusztonosz z fiszbinami lub bez i wiele wiele innych. Niektóre modele mają nawet kilka różnych nazw więc nie dziwne, że ciężko się w tym odnaleźć. Jeszcze trudniej znaleźć krój, który będzie sprawdzał się najlepiej w wybranych przez nas okolicznościach.

dowiedz się czym różnią się od siebie biustonosze żeby znaleźć swoj ulubiony

Biustonosz Full cup

Biustonosz do zadań specjalnych, stworzony z myślą o posiadaczkach obfitego biustu. Model ten poradzi sobie tam gdzie inne staniki Cię zawiodły. Mocne podtrzymanie i pełna stabilizacja biustu dzięki zabudowanym miseczkom. Konstrukcja często dostępna w wersji miękkiej (soft), pół usztywnianej, gdzie tylko dolna część miseczki jest usztywniona pianką (semi-soft) lub całej miseczce usztywnionej specjalną pianką gorseciarską.

 

Upload Image...

Biustonosz Full Cup jest też bardzo wygodnym rozwiązaniem. Decydując się na niego, raczej nie będziesz narzekać na brak komfortu. Kupując ten model musisz wziąć pod uwagę, że zabudowana konstrukcja biustonosza może wystawać z głębszego dekoltu. Model full cup będzie miał też wyższe fiszbiny. Jeżeli wysokie fiszbiny powodują u Ciebie dyskomfort najlepszą alternatywą będzie biustonosz semi cup.

Biustonosz balkonetka

Mocno eksponujący model biustonosza. Uwielbiany przez większość kobiet. Charakteryzuje się szeroko rozstawionymi ramiączkami, mocno wyciętymi miseczkami od strony zewnętrznej przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego mostka. W przypadku bardzo dużego biustu może nie zapewnić wystarczającego podtrzymania. Dlatego dla posiadaczek obfitego biustu polecamy modele demi cup lub full cup.

Piękna bielizna zapewnia komfort, dodaje pewności siebie, pobudza zmysły oraz uwodzi. Powstało bardzo dużo modeli tak byś mogła dobrać idealną bieliznę w zależności od okazji

Czarny bawełniany biustonosz semi cup

Semi-cup

Biustonosz demi cup to kompromis pomiędzy biustonoszem full cup a balkonetką. Mocno podnosi, zbiera i nadaje kształt. Przez obniżony mostek i mocniej wycięte miseczki niż w biustonoszu full cup będzie pięknie podkreślał dekolt. Tak naprawdę, każda kobieta może nosić biustonosz typu demi. Jego konstrukcja sprawdza się w przypadku większości kształtów i każdej wielkości biustu. Dodatkowo, stanik typu demi zapewnia seksowny wygląd, bo jego miseczki mocniej wyeksponują biust. 

Każda kobieta jest piękna niezależnie od wieku, wielkości biustu czy wagi, a dobrze dobrana bielizna podkreśli to co w nas najpiękniejsze

Biustonosz typu plunge

Biały tiulowy biustonosz plunge z błękitnymi dodatkami
Biustonosz typu plunge w komplecie z błękitnymi stringami

Biustonosz plunge to biustonosz, który posiada obniżony mostek dzięki któremu możemy pozwolić sobie na naprawdę głęboki dekolt. Dostępna wersja to biustonosz plunge i biustonosz super plunge, które różnią się stopniem obniżenia mostka. Konstrukcja plunge w sklepie Ann’s Wonderland została stworzona tak by stanik pozornie sprawdzający się tylko dla mniejszych rozmiarów piersi, był również spełnieniem marzeń każdej posiadaczki dużego biustu. Zapewnia dobre podtrzymanie i seksownie wyeksponuje każdy biust. Dostępny aż do miseczki J.

Klasyczny biustonosz basic w wersji push up

PUSH UP

Stanik typu push-up to biustonosz, którego główną funkcją jest podniesienie biustu do góry i jego atrakcyjna ekspozycja. Biustonosz ten wyposażony jest w usztywniane miseczki z różnym stopniem wypełnienia. Mają one na celu utrzymywać i wyeksponować piersi. Im większe wypełnienie miseczki wybierzemy tym uzyskamy większy efekt powiększenia małego lub średniego biustu.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.