WYSYŁKA

  • POCZTA POLSKA

Przesyłka pocztowa

Poczta Polska gwarantuje dotarcie zamówienia na dowolnie podany adres w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, listonosz zostawi awizo informujące o podjętej próbie doręczenia. Przesyłka oczekuje na odbiór przez 14 dni od pierwszej awizacji, po tym czasie zostaje zwrócona do nadawcy. Przesyłkę w placówce może odebrać osoba pełnoletnia, zamieszkująca wspólnie z adresatem.

Uwaga! W czasie uruchomionych akcji promocyjnych, realizacja zamówienia może trwać dłużej.

  • PRZESYŁKA KURIERSKA

Wybór kuriera zapewni dostarczenie przesyłki Klientowi do 48 godzin od momentu nadania paczki.

Firma kurierska podejmuje dwie próby doręczenia – tylko na adres wskazany w zamówieniu. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego, po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o niepodjęciu próby dostarczenia przesyłki.

Jeżeli zamówienie ma dotrzeć na drugi dzień od nadania, Klient może skontaktować się bezpośrednio z firmą kurierską w celu ustalenia godziny dostawy.

Numer listu przewozowego zostanie wysłany e-mailem wraz z informacją o nadaniu paczki.

Uwaga! W czasie uruchomionych akcji promocyjnych, realizacja zamówienia może trwać dłużej.

  • PACZKOMATY INPOST

Przesyłki doręczane są do paczkomatu w terminie do 2 dni roboczych od daty nadania. O stanie swego zamówienia Klient otrzyma dwie informacje:

  • pierwszą z numerem przesyłki wysłaną w dniu nadania paczki – ze sklepu internetowego;

  • drugą wraz z kodem dostępu do skrytki o gotowości przesyłki do odbioru – SMS z serwisu InPost.

Podczas składania zamówienia w sklepie trzeba wybrać opcję „Paczkomaty InPost” i wskazać paczkomat, do którego ma trafić paczka. Dzięki tej usłudze Klient sam decyduje o terminie odbioru.

Lista paczkomatów znajduje się na stronie www.twoj.inpost.pl

Uwaga! W czasie uruchomionych akcji promocyjnych, realizacja zamówienia może trwać dłużej.

Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży