PŁATNOŚCI

METODY PŁATNOŚCI
Za produkty można zapłacić, korzystając z metod opisanych poniżej.

  • Płatność przelewem tradycyjnym

Po złożeniu zamówienia kwotę równą sumie wartości zamawianego towaru i kosztów przesyłki należy wpłacić na konto sklepu. W tytule przelewu trzeba wpisać numer zamówienia, który zostanie przekazany drogą e-mailową. Płatności należy dokonać na poniższy numer rachunku bankowego:

Dane do przelewu:
Ann’s Wonderland
ul. Mielczarskiego 8/71A
02-798 Warszawa
BANK PKO BP
51 1020 1169 0000 8102 0298 9721

W przypadku nie wpisania numeru zamówienia w tytule przelewu, czas wysyłki towaru może się wydłużyć.

  • Karta kredytowa lub debetowa
    Dane płatności można wprowadzać w momencie składania i opłacania zamówienia ważną kartą kredytową lub debetową (Visa, MasterCard lub Maestro). Odpowiednia kwota zostanie zablokowana na karcie, ale płatność zostanie pobrana dopiero w momencie wysłania zamówienia. Firma Ann’s Wonderland zastrzega sobie prawo do sprawdzenia ważności karty kredytowej lub debetowej, tego, czy stan karty umożliwi opłacenie zamówienia oraz tego, czy dane adresowe podane w momencie dokonywania zakupu są poprawne. Możemy odmówić realizacji zamówienia na podstawie wyników tej kontroli.

  • Przelewy24
    Podczas procesu zamawiania zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, aby sfinalizować proces płatności. W przypadku korzystania z bankowości online dostępnej dla najbardziej popularnych polskich banków, możesz skorzystać z płatności poprzez Przelewy24. Twoje konto zostanie natychmiast obciążone kwotą należności. (as of R7).

  • Karty podarunkowe Ann’s Wonderland
    Za pomocą karty upominkowej lub karty promocyjnej Ann’s Wonderland możesz opłacić w naszym sklepie internetowym całe zamówienie lub tylko jego część. Do każdej karty zostaje przypisany kod, który podczas finalizacji zamówienia należy wpisać w rubrykę „coupon code”. Po wpisaniu poprawnego kodu i zatwierdzeniu go przyciskiem „apply coupon” zamówienie zostanie pomniejszone o kwotę przypisaną do karty promocyjnej. Kwoty przypisanej do jednej karty nie można dzielić na kilka zamówień. Jeżeli zamówienie przekracza wartość posiadanej karty, należy pozostałą kwotę opłacić innymi dostępnymi metodami płatności. Jeżeli zamówienie ma niższą wartość niż posiadana karta, różnica przepada i nie będzie możliwości wykorzystania jej przy następnym zamówieniu. Uwaga! Pamiętaj nie udostępniać swojego kodu do karty podarunkowej Ann’s Wonderland osobom trzecim. Kod generowany jest indywidualnie i udostępnienie go grozi utratą przypisanych do karty podarunkowej środków. W przypadku podejrzenia udostępnienia kodu osobom trzecim prosimy o niezwłoczny kontakt z działem obsługi w celu zmiany nazwy kodu.

Niezależnie od wybranej metody płatności, w przypadku braku dokonania płatności w ciągu 3 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.