Anna Zadrożna – założycielka Ann’s Wonderland.

Od ponad 10 lat zgłębiam wiedzę z zakresu charakteryzacji, w tym stylizacji i projektowania, a następnie krawiectwa. Stało się to moją pracą i pasją. Poznałam tajniki tworzenia konstrukcji, a kierunek który obrałam to gorseciarstwo.

Zdobyta wiedza dała możliwość zaoferowania bielizny, którą stworzyłam własnoręcznie od podstaw. Dopracowane modele zapewnią Ci wygodę na co dzień, a wyselekcjonowane koronki podkreślą kobiecość, którą masz w sobie.

Zawsze wierzyłam w przeznaczenie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a nasze imiona czy znaki zodiaku mają wpływ na nasze życie. Dlatego bielizna posiada nazwy od najjaśniejszych gwiazd takich jak Alhena, Bellatrix, Rigiel czy Sun.

W 2020 roku w wieku 30 lat przeszłam leczenie raka piersi. Jestem Amazonką i bardzo ważne jest dla mnie budowanie świadomości raka piersi, na którego według statystyk zachoruje co 7 Polka. Zapominasz o profilaktyce? Samobadaniu, usg czy mammografii? Obserwuj profil Ann’s Wonderland w mediach społecznościowych – będę Ci o tym przypominać.

Poznaj nas na:

Out of stock
100,00 
Out of stock
500,00 
Out of stock
200,00 
Out of stock
79,00 
Out of stock
79,00 
Out of stock
199,00 
Out of stock
89,00 
Out of stock
129,00