Anna Zadrożna – założycielka Ann’s Wonderland.

Od ponad 10 lat zgłębiam wiedzę z zakresu charakteryzacji, w tym stylizacji i projektowania, a następnie krawiectwa. Stało się to moją pracą i pasją. Poznałam tajniki tworzenia konstrukcji, a kierunek który obrałam to gorseciarstwo.

Zdobyta wiedza dała możliwość zaoferowania bielizny, którą stworzyłam własnoręcznie od podstaw. Dopracowane modele zapewnią Ci wygodę na co dzień, a wyselekcjonowane koronki podkreślą kobiecość, którą masz w sobie.

Zawsze wierzyłam w przeznaczenie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a nasze imiona czy znaki zodiaku mają wpływ na nasze życie. Dlatego bielizna posiada nazwy od najjaśniejszych gwiazd takich jak Alhena, Bellatrix, Rigiel czy Sun.

W 2020 roku w wieku 30 lat przeszłam leczenie raka piersi. Jestem Amazonką i bardzo ważne jest dla mnie budowanie świadomości raka piersi, na którego według statystyk zachoruje co 7 Polka. Zapominasz o profilaktyce? Samobadaniu, usg czy mammografii? Obserwuj profil Ann’s Wonderland w mediach społecznościowych – będę Ci o tym przypominać.

Poznaj nas na: