Anna Zadrożna – założycielka Ann’s Wonderland.

Gorseciarka, konstruktorka i krawcowa.

Od 10 lat zgłębiam wiedzę z zakresu charakteryzacji, w tym stylizacji i projektowania, a następnie krawiectwa. Od kilku lat stało się ono moją pasją. Poznałam tajniki tworzenia konstrukcji, a kierunek który obrałam to gorseciarstwo.

Zdobyta wiedza dała mi możliwość zaoferowania Wam bielizny, którą stworzyłam własnoręcznie od podstaw. Nieustannie się rozwijam i zdobywam nową wiedzę dzięki czemu rozbudowuje zakres dostępnych modeli. Gdybyś miała problem ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie rozmiaru – napisz. Doradzę i zobaczę co da się więcej zrobić.

Zawsze wierzyłam w przeznaczenie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a nasze imiona czy znaki zodiaku mają wpływ na nasze życie. Dlatego bielizna posiada nazwy od najjaśniejszych gwiazd takich jak Alhena, Bellatrix, Rigiel czy Sun.

W 2020 roku w wieku 30 lat przeszłam leczenie raka piersi. Jestem Amazonką i bardzo ważne jest dla mnie budowanie świadomości raka piersi, na którego według statystyk zachoruje co 7 Polka. Zapominasz o profilaktyce? Samobadaniu, usg czy mammografii? Obserwuj profil Ann’s Wonderland w mediach społecznościowych – będę Ci o tym przypominać.

Kliknij i już teraz wejdź na wybrane social media: